Ana Sayfa / Moda / 2017 Gözlük Trendleri

2017 Gözlük Trendleri

2017’de trendleri yalnız kıyafetlerde değil en sık kullanılan aksesuarlarda da karşımıza çıkıyor. Bu kez en sevdiğimiz aksesuarlardan güneş gözlüklerinin izini sürdük ve bizi bekleyen yeni trendleri araştırdık.

Çift camlı modeller – Pastel tonlar – Neonun yükselişi – Sezonun markası: Dolce&Gabbana

1 – Çift camlı modeller

Özellikle çift cam modeller bu sezon revaçta olacak. Üst üste takılmış gibi duran camlar oldukça trend ve sıra dışı bir görünüm katabiliyor.

2 – Pastel tonlar

Renklerde ise daha çok pastel tonlar ön plana çıkıyor. Pudra pembesi, mavisi ve lila, soluk gri tonları dikkat çeken renk tonlarından… Kedi gözü tipi modeller de yine bu sezon aramızda! Ancak özellikle Miu Miu ve Prada’da çerçeveler çok daha renkli ve farklı kesimlerde… Yine Miu Miu ve Prada için sezonun en iddialı modellerini ortaya koyan markalardan diyebiliriz. Prada yine imzasını çerçevenin kenar işlemeleri ile atıyor. Miu Miu ise üç boyutlu yapısı ile öne çıkıyor. Haliyle önümüzdeki yılın trendleri de bu şekilde belirlenmiş oluyor.

3 – Neonun yükselişi

Armani ailesi ise neon çizgili modelleri ile sezona başka bir yönde trend katıyor. Kullanması zor olan neon renkler ufak bir çizgi detayı şeklinde gözlüklerde çok daha dengeli bir duruşa sahip…

4 – Sezonun markası: Dolce&Gabbana

Sezonun favorileri arasında işlemeli modelleri ve yuvarlak kesimleri ile ön plana çıkan Dolce&Gabbana modeller bulunuyor. Çiçek, altın metalik işleme gibi detaylara gözlüklerinde bolca yer veren marka bu sezon da geleneğini bozmuyor. Gözlük boyutları yine oldukça iri ve kendini ön plana çıkaracak şekilde tasarlanmış.

Kaynak:buseterim.com.tr

ayrıca kontrol edin

Italia Independent Sunglasses

Italia Independent Style I0308 Çukur Dizisi 25. Bölüm Komiser Emrah’ın gözlükleri Italia Independent Eyewear Style …