Ana Sayfa / Moda / 2017 Güneş Gözlüğü Trendleri

2017 Güneş Gözlüğü Trendleri

Her yıl ayakkabı modası ya da kıyafet modası değişmiyor aynı zamanda gözlük modası da artık bu tempoya ayak uydurdu ve her yıl farklı gözlük trendleri ile karşımıza çıkıyor.

Tabi aksesuar olarak daha çok kullandığımız güneş gözlüğü bu moda rüzgarından payını daha çok payını alıyor. 2017 güneş gözlüğü trendleri ise yine oldukça seçenek sunuyor. Bu yaz için henüz güneş gözlüğü almadıysanız kafanız karışabilir.

2017 Büyük Güneş Gözlüğü Modelleri

Büyük güneş gözlükleri son zamanlarda hemen her yüz tipine uygun şekilde üretiliyor. Önceden büyük bu gözlükler sana gitmez diye birşey yok.

2017 Güneş Gözlüğü Trendleri

2017 güneş gözlük trendlerinde bu yıl sezon modasını belirleyen öncü markalar ise Dolce&Gabanna ve Rayban gibi ünlü markalar olmuş.

Büyük Güneş Gözlüğü Modelleri

2017 büyük güneş gözlükleri hemen her yüz tipine uygun bulunabileceği gibi yine de şekil bakımından dikkat etmek gerekiyor sizin yüz tipinize uygun olanı seçmeye dikkat etmek gerekiyor.

Çift Camlı Güneş Gözlüğü Modelleri

Bu yıl güneş gözlük modelleri arasında en çok dikkat çeken modellerden biri ise çift camlı güneş gözlük modelleri. Bu modellerde sanki üst üste geçirilmiş çift cam var görünümü olan bir şerit var.

Geometrik Güneş Gözlüğü Modelleri

Farklı güneş gözlüğü ile tarzını yansıtmak isteyenler için özellikle geometrik desenli güneş gözlükleri size göre olabilir.

Leopar Güneş Gözlüğü Modelleri

Leopar desen bir tutkudur. Tepeden tırnağa leopara bulaştın mı kurtulamazsın. Tabi leopar desenli güneş gözlük modelleri de buna dahil.

Neon Çerçeveli Güneş Gözlüğü Modelleri

Parlak dikkat çeken renkleri sevenler için neon çerçeveli güneş gözlük modelleri 2017 trendleri arasında yer alıyor.

Neon Güneş Gözlüğü Modelleri

Neon etkisi çerçevelerde olduğu kadar gözlük camlarında da etkisini gösteriyor.

Pastel Tonlu Güneş Gözlüğü Modelleri

Gözlük camlarında pastel etki de devam ediyor tabi farklı renk tonları ile beraber.

Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri

Son zamanlarda yuvarlak gözlük modelleri hem dereceli gözlüklerde güneş gözlüğü modellerinde oldukça moda.

Kaynak:sosyobaz.com

ayrıca kontrol edin

Alain Mikli x Alexandre Vauthier

Fransız gözlük tasarımcı Alain Mikli, Alexandre Vauthier’nin ilkbahar/yaz 2018 Couture koleksiyonu için işbirliği yapıyor. 2018 …