Ana Sayfa / Gözkoop / 4. GELENEKSEL GÖZKOOP TOPLANTISI FETHİYE’DE YAPILDI

4. GELENEKSEL GÖZKOOP TOPLANTISI FETHİYE’DE YAPILDI

S.S. Tüm Optisyenler ve Gözlükçüler Temin Tevzi Kooperatifi & Gözkoop tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen geleneksel Gözkoop toplantısı, 19-22 Ekim 2017 tarihleri arasında Muğla/Fethiye Club Tuana Otel’de gerçekleştirdi. Gözkoop tedarikçilerinin katkısı ve desteği ile birlikte organize ettiği toplantıların birincisini geçtiğimiz yıllarda medeniyetler şehri Mardin, ikincisini Rize’de, üçüncüsünü İzmir /Çeşme Altınyunus otelde gerçekleştirmişti.

Kooperatif birlikte çalışarak, birlikte yardımlaşarak, birlikte kazanma modelidir. Geleneksel optisyenlik müesseselerinin iktisadi güvencesi olan Gözkoop,  2011 yılında 27 ortakla İzmir’de kuruldu. Geldiğimiz süreçte, birlik beraberlik içinde güvenle büyüyerek ve güçlenerek, ülkemizin en büyük alım grubu haline geldi. %100 milli sermayeli Gözkoop optisyenlik müesseselerinin birlik beraberlik adına gerçekleştirdiği olağanüstü bir başarı öyküsünü oluşturuyor.

4. Geleneksel Gözkoop toplantısında, Türkiye’nin dört bir tarafından Gözkoop ortakları ve yakınlarının yoğun ilgi ve katılımı ile bir araya geldi. Toplantı  son derece verimli geçti. Gözkoop ortaklarının ve tedarikçilerin yüz yüze görüşüp, aldıkları ürünleri birebir inceleyerek, toplu sipariş verebilme imkanı bulduğu bu toplantılarda, kooperatif olarak ortaklarına,  kaynaşma, karşılıklı fikir alışverişinde bulunma ve aidiyet duygusunun gelişimi imkanını da yakalamış oldular.

Gözkoop Yönetim Kurulu Başkanı  Burçin KÜÇÜKÖREN kooperatif ortaklarına hitaben yaptığı değerlendirme konuşmasını soru cevap şeklinde interaktif gerçekleştirdi. Gerçekleşen hedefler ve geleceğe yönelik hedeflerle ilgili bilgiler verdi. Great te camların sunumu için hazırlanan tablet programının tanıtımını yaptı. Tablet program ortaklar tarafından çok beğenildi.

Gözkoop Yönetim Kurulu Başkanı  Burçin KÜÇÜKÖREN,  yaptığı konuşmada özetle  Ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek, ortaklarımızın talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak için yeni ürünler ve yeni kampanyalar planlıyoruz.  Ortaklarımızın birlik beraberlik içerisinde her türlü ticaretini Gözkoop üzerinden yapmaları halinde; Gözkoop ve ortaklarımızın kazanımlarını çok daha yukarılara taşıyabiliriz. Ortaklarımızın birlik beraberlik adına kooperatife daha fazla destek vermeleri halinde, fikir ve projelerimizle Gözkoop’un istikrarlı büyümesi kaçınılmazdır. Bu amaçla hedeflerimize  ortaklarımızla  beraber yürümek istiyoruz. Sizlerin destek ve katkısı ile sürdürülebilir bir büyüme hızını planlamak ve onu tavizsiz uygulamak kararlılığındayız.

Gözkoop Denetleme Kurulu Üyesi  Fatih İşçimen bu günlerde çok güncel bir uygulama olan ÜTS konusunda interaktif bir sunum yaptı.

Ortaklar arasında yapılan değerlendirme toplantısında bazı tedarikçiler  sunum yaparak firmalarını ve yeni ürünlerini gözkoop ortaklarına tanıtma imkanı buldular.

Denetleme Kurulu Başkanı Kamil Nuri GİZER,  sektörümüzle ilgili dünyadaki gelişmelerin ülkemizdeki olası etkilerini de konu eden bir sunum yaptı.

Gözkoop ortaklarına bu yıl ilk defa kar payı dağıttı. Bu sayede ortaklar ilk defa perakende yanında toptan satışlardan da bir gelir elde etmiş oldular.

Gözkoop olarak; Geleneksel toplantılarımızı her yıl farklı coğrafyalarda tekrarlamayı planlıyoruz.

Gözkoop Yönetim Kurulu

ayrıca kontrol edin

FOX Haber’de Optik Fuarı

“Silmo İstanbul Optik Fuarı” FOX TV ana haber bülteninde…