Ana Sayfa / Great-te / Çok odaklı gözlük camının (progressive) çerçeve seçimi nasıl olmalı?

Çok odaklı gözlük camının (progressive) çerçeve seçimi nasıl olmalı?

Çerçeve ile ilgili bütün ayarlar, ölçü alınmadan ve camın tespiti yapılmadan yapılmalıdır. Montajdan sonra yapılacak bir ayarlama uzak veya yakın görüşün bozulmasına sebep olur.

Çerçevenin yüzü sarmalaması, yanaklara değmeyecek şekilde olması gerekir. Ölçü alınırken ölçüyü alan kişi ile hasta gözleri aynı hizada olmalıdır. 

Pupilla mesafesi her göz için ayrı ayrı çok dikkatli monocüler olarak ölçülmelidir. Pupillanın orta noktası ile çerçevenin alt kenarı arasındaki montaj yüksekliği ölçülmelidir.

Great te progresivve gözlükcamları, yeni yüksek teknolojisi sayesinde, kullanıcının daha az baş hareketi ile, özellikle dar olan orta alanda da net görüş elde etmesini sağlar.

Great te progressive camlar, her mesafe, tüm aktivitelerde net görüş ve hızlı adapdasyon sağlar.

Great te progresivve gözlük camları standart gözlük camlarına göre, gözlüğe alışmak ve uyum çok kısa sürelidir. Okuma , araç kullanma daha güvenli ve rahattır. Bütün iş ve aktiviteler great te gözlük camlarıyla kolaydır.

ayrıca kontrol edin

İLK DEFA PROGRESİF GÖZLÜK CAMI (ÇOK ODAKLI GÖZLÜK CAMLAR) SATIN ALACAK KULLANICILARIN, BU CAMLARA UYUM SAĞLAYAMAYACAKLARI ÖN YARGISI OLUŞMAKTA. BU KİŞİLERE ÖNERİLER NELER OLACAKTIR?

İLK DEFA PROGRESİF GÖZLÜK CAMI (ÇOK ODAKLI GÖZLÜK CAMLAR) SATIN ALACAK KULLANICILARIN, BU CAMLARA UYUM …