Ana Sayfa / Great-te / DİĞER MARKALARLA KARŞILAŞTIRILDIĞINDA GREAT-TE PROGRESİF GÖZLÜK CAMLARINI EN İYİ YAPAN ŞEY NEDİR?

DİĞER MARKALARLA KARŞILAŞTIRILDIĞINDA GREAT-TE PROGRESİF GÖZLÜK CAMLARINI EN İYİ YAPAN ŞEY NEDİR?

Great-te gözlük camını geleneksel tasarımlı progresif camlardan ayıran belirleyici özellik, hem ön hem de arka yüzeyde progresif tasarımının olmasıdır. Bu da kullanıcıya daha fazla görme alanı, daha yumuşak geçiş ve daha az astigmatlı/prizmatik etkili alanlar sunmaktadır.

Great-te her progresif kullanıcısının ihtiyacına göre uzak, orta, yakın tüm mesafelerde, daha az baş hareketi ile keskin, berrak , rahat görüş ve kısa sürede hızlı adaptasyon ve daha geniş görme alanı sağlar.

Great-te progresif camlarda kullanıcıların istedikleri küçük veya büyük çerçeveleri seçebilme özgürlüğünü verecek cam seçenekleri mevcuttur.

Great-te gözlük camları yüksek nano teknoloji antirefle kaplama ile yansımalar önlenerek (eyeworks) görme daha net ve berrak olması sağlanır.

https://www.great-te.com/

ayrıca kontrol edin

İLK DEFA PROGRESİF GÖZLÜK CAMI (ÇOK ODAKLI GÖZLÜK CAMLAR) SATIN ALACAK KULLANICILARIN, BU CAMLARA UYUM SAĞLAYAMAYACAKLARI ÖN YARGISI OLUŞMAKTA. BU KİŞİLERE ÖNERİLER NELER OLACAKTIR?

İLK DEFA PROGRESİF GÖZLÜK CAMI (ÇOK ODAKLI GÖZLÜK CAMLAR) SATIN ALACAK KULLANICILARIN, BU CAMLARA UYUM …