Ana Sayfa / Basında Gözkoop / Gözkoop Geleneksel Satın Alma Günleri Rize’de Ortakları ile Buluşuyor!

Gözkoop Geleneksel Satın Alma Günleri Rize’de Ortakları ile Buluşuyor!

2. Geleneksel Satın Alma Günleri Fuarı

S.S. Tüm Optisyenler ve Gözlükçüler Temin ve Tevzi Kooperatifi & GözKoop tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Geleneksel Satın Alma Günleri Fuarı, 8-11 Ekim 2015 tarihleri arasında, Rize’de bulunan Ridos Thermal Oteli’nde gerçekleştiriliyor.

Gözkoop’un, tedarikçilerinin katkısı ve desteği ile birlikte organize ettiği bu etkinliğin amaçlarından biri de, ortaklarına yeni sezonla ilgili ürün tanıtımlarını yapmaktır. Geçtiğimiz yıl birinci Geleneksel Satın Alma Günleri Fuarı, Medeniyetler Şehri olan Mardin’de yapılmıştı. Gözkoop bu sene de Rize’de organize ettiği ve halen devam etmekte olan fuarla, Türkiye’nin dört bir tarafından Gözkop ortaklarını ve yakınlarını bir araya getirerek hem sektörle ilgili bilgi alışverişi, hem de farklı kültürel anlamdaki etkileşime fırsat vermiş oluyor.

Fuarın son derece verimli geçeceğine inanıyor, birlik ve beraberlik adına önemli bir tablo oluşturduğunu vurgulamak istiyoruz. Geleneksel müesseselerin yaşam ve iktisadi sigortası niteliğinde olan Gözkoop’a bu ve bundan sonraki organizasyonlarında Optik Gazete olarak başarılar diliyoruz.

sonraki önceki
sonraki önceki

Kaynak:Optikgazete

ayrıca kontrol edin

“Optisyenlik Sektöründeki Gelişmeler ve Mesleki Faaliyetler” Konulu ADIYAMAN Semineri

Adıyaman Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekolulu Optiyenlik Programı önderliğinde “Optisyenlik Sektöründeki Gelişmeler ve Mesleki Faaliyetler” konulu …