Sen Ben Yok, Biz Varız!
Bir Olursak Hep Varız!

Kurumsal

Gözlükçüler ve Optisyenler Kooperatifi (Gözkoop), Türkiye de ilk kurulan Optisyenlik Müesseseleri kooperatifidir. 29/07/2011 tarihinde İzmir de faaliyetlerine resmen başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana, Optik sektöründe en büyük alım grubu olma özelliğini, taşımaktadır.

GÖZKOOP 30 un üzerinde tedarikçisi ile sektörün çoğunluğunu bünyesinde bulundurmaktadır. Markalaşmayı kendisine ilke edinen Gözkoop kendi bünyesindeki cam ve çerçeve markalarını kaliteli ve uygun bir fiyatla ülke genelindeki ortaklarına ulaştırarak hem ortaklarına hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Yerli üreticiye verdiği destek hem yerli üreticiyi güçlendirmek hem de ortağı olmayan geleneksel optisyenlik mağazalarınında ülkemizde üretilen ve bol çeşit ve kaliteye sahip ürünlerden faydalanmasını sağlayacaktır. 

Optisyenlik müesseselerinde verilen hizmetin kalitesini artırmak ve bu yolla mesleğimizin saygınlığını yükseltmek, ortaklarımızı, nihai tüketicinin tercih edecek niteliğe gelmelerini sağlamak, mesleğimizi güçlendirilmesi ve sektörde görünen tekelleşmeye engel olmak ve olası sonuçlarından ortaklarımızı , üretici firmalarımızı, geleneksel tüm mağazaları korumak misyonuna da sahip olan kooperatifimiz 300 e yaklaşmış ortak sayısı ile sürekli büyüyen büyük bir aile olmuştur.

VİZYONUMUZ

Son tüketicinin ulusal bazda kooperatif üyesi müesseseleri tercih etmesini sağlayacak hizmetleri var ederek, kooperatif üyesi ortaklarımızı iktisadi açıdan güçlendirerek, güçlenmek. Bu çalışmalar aynı zamanda ortağı olmayan geleneksel müesseselerin de büyük sermaye şirketleri karşısında var olma sigortası olacaktır.

MİSYONUMUZ

Optisyenlik müesseselerinde verilen hizmetin kalitesini artırmak ve bu yolla mesleğimizin saygınlığını yükseltmek, üyelerimizi; nihai tüketicinin bu hizmeti veren kooperatif üyesi müesseseleri tercih edecek sayıya ve niteliğe gelmelerini gerçekleştirmek, mesleğimizi güçlendirilmesi ve yeni ekonomik düzenin süper yapılanmasından kaynaklanan sınırlamalarla savaşmak, mücadele etmek üyelerin birincil gereksinimi olan optik ürünlerin temin ve tedarik hizmetine çağdaş bir nitelik kazandırmak, sadece ekonomik değil, sosyal bir kuruluş olarak insanı, doğayı ve çevreyi koruyucu çalışmalar yapmak, bu görevlerin yerine getirilmesinde işletmenin kaynak yutan yapılarını kaynak yaratan ve bunları her tür teknolojik, ekonomik, mali, organizasyon ve yönetsel düzenlemeler ile yeni hizmet tasarımlarına tahsis edip hayata aktarmaktır.

Tedarikçilerimiz

Bizi İnstagramda Takip Edin!

Back to Top
Product has been added to your cart