Ana Sayfa / Moda / Hala Büyük Boyutlu Gözlükleri Tercih Edebilirsiniz

Hala Büyük Boyutlu Gözlükleri Tercih Edebilirsiniz

Son bir kaç sezondur büyük gözlükler kullanmaktayız ve daha bir kaç sezon daha bu gözlükleri kullanmaya devam edeceğiz.  Yuvarlak  güneş gözlüğü, çerçevesiz  havacılar veya non-geometrik  tasarımlar, açıktan açığa büyük güneş gözlükleri kolaylıkla dünyayı sallayacak.

Geleceğe Dönüş

Tasarımcılar, bugüne kadar bilim kurgu filmleriyle ilişkili olan, siyah beyaz özelliklerle oynarken ve yaz 2017 güneş gözlüğünü fütüristik gözlüklere dönüştürürken bir görünüm yaratmaya çalışıyorlar. James Bond filmlerinde kullanılan gözlükleri bu bahar / yaz 2017 gözlük trendlerinin bir kısmında görüyoruz, bazıları ise X-Men tarzı.

Ashley Williams’ın gözlükleri kesinlikle o kalıba uyuyor gibi görünmekte farklı görünse de, hedefleri, hırsları ve çalışmaları ile ilerlemeye devam ettiğini göstermek isteyen bir kadın için tercih edilebilir bir tarz.

Çift Telli Güneş Gözlüğü

İleriki yılın pistlerinde geri kalanlar arasında göze çarpmaya devam ettikleri göz önünde bulundurduğumuzda, çift tel  jantlar, 2017 bahar / yaz gözlüğü trend listelerinde de iyi bir yere sahip gibi görünüyor. En cool tel jantlar Clear lensler, sarı gözlükler kendilerini bir üst trend olmaya aday. Kesinlikle keşfetmek için eğlenceli bir tarz.

Renkli merceklere sahip güneş gözlüğü, baharda bir sıçrama yapacak gibi görünüyor; Çift telli havyar güneş gözlüklerinde lila görünümüyle baharın güzelliğini ortaya çıkarıyor. Andrew GN’deki mükemmel dairesel merceklerde     bile dolabın diğer bölümlerine dikkat çekerken, tamamlanmış görünmesi sağlanıyor.

Mükemmel Açıklama

Farklı renklerden funky şekillere, kalın jantlara ve tamamen gören tasarımlara kadar her şeyi içeren bu sezonda,   soğutucu maviler de kedi gözleri ve pembemsi renkte ışıltılı gözlükleri, sarı renkte sıcak ve samimi gözlükleri görmek mümkün.

Plastik Güneş Gözlükleri

Burada malzeme önemsizdir, ancak jantların ve lenslerin bir arada mavi, sarı veya herhangi bir tonda olması, bu yaz    2017 gözlük trendinde, yanıp sönmeyen jantlar istiyorsanız bu gözlükleri değerlendirebilirsiniz.

Pembe renk merceklerine bir miktar parlaklık katmak, önümüzdeki aylarda trendin popülaritesini de arttırabilir.

Funky Geometri

Moda Haftası pistlerinde gördüğümüz bahar / yaz 2017 gözlük trendlerinin birçoğu aslında önümüzdeki yıl için          güneş gözlüğü portföyünü çeşitlendiren korku veren bir geometri biçimine sahip gibi görünüyor.

Aviator Güneş Gözlüklerinde Ekleme


Kelebek Kanatlarında Daha İyi

En İyice Düz

Kedi Gözlükler

Mükemmel Çevreler

Mavi Lensler

Sunshine Lensesli Güneş Gözlüğü

Tüm Renklerdeki Güneş Gözlükleri

Parlak

Kaynak:coolkadin.com

ayrıca kontrol edin

LACOSTE İlkbahar/Yaz 2018 Gözlük Koleksiyonu

Miras aldığı dinamik ve sportif detayların marka kodlarına bağlı kalınarak sofistike ve çok yönlü bir biçimde …