Ana Sayfa / Moda / Kadınlar İçin En İyi 2017 Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri

Kadınlar İçin En İyi 2017 Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri

2017 yılında özellikle havaların ısınmasıyla beraber yuvarlak güneş gözlüğü eğilimi olacak. Son derece sevimli,retro ve mükemmel bir moda aksesuarı. Yuvarlak güneş gözlükleri  başka aksesuara gerek kalmadan siz kadınları harika göstermeye yetecektir. Yeni yılla beraber yuvarlak güneş gözlükleri moda olacak. Kadınlar için en iyi 2017 yuvarlak güneş gözlüğü modellerine göz atalım.

Yuvarlak Güneş Gözlüğü Hangi Yüz Tiplerine Yakışır?

Yuvarlak güneş gözlüğü, bayanların sahip olduğu yüz şekilleri dikkate alınarak kullanılmalı. Sayacağımız yüz tipleri haricindeki bayanların kullanmaması daha yerinde olacaktır. Yüz keskinliğini kırmak için kare yüzlere bu tip gözlük yakışacaktır. Dikdörtgen,kalp,oval yüzlü bayanlar yuvarlak güneş gözlüğü için en avantajlı yüz tipleridir.

1.Gül Altın Rengi Güneş Gözlüğü

Bu şık 2017 yuvarlak güneş gözlüğü  Dries Van Noten ile Linda Farrow işbirliği parçasıdır. Gözlük çerçevesi ve rengine kadar,klasik yuvarlak güneş gözlüğünü çok anımsatan ve mükemmel şekilli aksesuardır. Basit ama muhteşem renk dengesi ile kusursuz.

2.Tamamen Retro Tarzı Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Baskılarla oluşturulmuş retro tarzı yuvarlak güneş gözlüğü modellerinden bir tanesi bu yıl çok fazla kullanılmaya başlanacak.Klasik yuvarlak gözlüğe göre kare tarz baskı eklenerek tasarlanmıştır. Retro tarzı sevenlere önerilir.

3.Bağlantılı Bayan Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Bu stilin daha doğal retro tarzı olduğunu söyleyebiliriz. Daha mat bir renge sahip ve eklemelere sahip özellikte ,sıcak aylar için uyumlu olduğunun altını çizeriz.

 

4.Büyük Boy Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Linda Farrow’un tasarımı olan büyük boy yuvarlak güneş gözlükleri her zaman moda olmuştur. Şık bir at kuyruğu saç modeli ile uyum sağlayacaktır. Bu iki birleştirme sizin çekici görünmenizi sağlayacaktır.

5.Yarı Çerçeveli Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Modern kadınların 2017 yılında serin ve şık yuvarlak gözlük modeli olacak.Illesteva tarafından tasarlanan İtalyan tasarım harikasıdır. Bu trend devam edecektir diğer yıllarda da.

6.Steampunk Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Pembe renklerle detaylandırılmış özel tasarlanmış deriye de yer verilmiş. Yıldız havası katan yuvarlak gözlükler olarak bilinecek bir model.

7.Victoria Beckham Tarzı Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Victoria Beckham’ın sıklıkla kullandığı için onla özdeşleşmiştir. İnce metal çerçeveler harika UV ışın tutucu camı ile çok estetik sağlıklı.

8.Yumuşak Beyaz ve Gümüş Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Bir çok rengin aksine açık renkleri bir araya getirerek güzel bir sadelik yaratılmış. Ustaca bir denge kurularak oluşturulduğu açık bir gerçek.

9.Altın Mercekli Yuvarlak Güneş Gözlüğü

İnce çerçevelerine sarı renkli camlar eklenerek altın mercekli yuvarlak güneş gözlüğü adını almıştır. Güzel sade bir renklerle uyum yakalanarak ortaya şıklık çıkarılmış.

Kaynak:stylekadin.com

ayrıca kontrol edin

Italia Independent Sunglasses

Italia Independent Style I0308 Çukur Dizisi 25. Bölüm Komiser Emrah’ın gözlükleri Italia Independent Eyewear Style …