Ana Sayfa / Great-te / KOLORMATİK CAM NEDİR?

KOLORMATİK CAM NEDİR?

KOLORMATİK CAM NEDİR? KOLORMATİK GÖZLÜK CAMLARI NE AMAÇLA KULLANILIR?

Göz ve görme sağlığınızın korunması önceliğimizdir.

Değişen ışığa göre otomatik olarak, renk değiştirerek ışığa uyum sağlar, gözlerinizi kısarak bakmanıza gerek kalmaz, böylece daha net görüş elde edilir. UV radyasyonunu da tutar. UV radyasyonunun zararlı etkisi günümüzde artık bilimsel olarak bilinmektedir. UV radyasyonu gözde zamanından önce katarakt deride cilt kanseri yapar.

Transitions camlar UVA ve UVB radyasyonunu %100 tamamını tutar.

Transitions teknolojisi ile üretilen camlar, iç mekanlarda yüksek ışık geçirgenlik özeliklerinden dolayı neredeyse tamamen berraktır. Rengi fark edilmeyecek kadar açıktır. Geleneksel mineral fotokromik camlar, iç mekanlarda tamamen rengi açılmaz.

Transitions, en geniş fotokromik gözlük camı yelpazesine sahiptir. Tek ve çok odaklı olarak, organik ve türevi camlardan üretilebilirler.

Transitions camlar berrak beyazdan başlayıp ortamda bulunan UV radyasyonunun şiddetine göre otomatik olarak rengi hızlı bir şekilde koyulaşır. Tüm ışık koşullarında daha iyi bir görüş için sürekli olarak kolayca koyuluk derececesini ayarlar. UV radyasyonu etkisi geçtiğinde yeniden rengi açılarak berrak hale gelir.

Transtions gözlük camları bütün gözlük camları gibi, cam temizleme solüsyonları, sabun ile yıkayarak ya da mikrofiber cam temizleme bezi ile kolaylıkla temizlenebilir.

Transitions teknolojisi ile, bulunduğunuz ortamdaki ışığa uyum gösteren gözlük camlarıyla hayatı en doğru ışıkta görün. Günlük gözlük camlarımız berraktan koyu renge ve aradaki bütün tonlara otomatik olarak renk değiştirir.

Transitions, organik camın hafifliğiyle fotokromik camın rahatlığını birleştiren gözlük camıdır.

ayrıca kontrol edin

İLK DEFA PROGRESİF GÖZLÜK CAMI (ÇOK ODAKLI GÖZLÜK CAMLAR) SATIN ALACAK KULLANICILARIN, BU CAMLARA UYUM SAĞLAYAMAYACAKLARI ÖN YARGISI OLUŞMAKTA. BU KİŞİLERE ÖNERİLER NELER OLACAKTIR?

İLK DEFA PROGRESİF GÖZLÜK CAMI (ÇOK ODAKLI GÖZLÜK CAMLAR) SATIN ALACAK KULLANICILARIN, BU CAMLARA UYUM …